Futsaleri Jang Bojsa slavili na gostovanju u Kotor Varoši – U četvrtfinalu plej-ofa protiv Dervente na domaćem terenu

Futsaleri Jang Bojsa savladali su Nevesinje u meču 13. kola Prve lige Republike Srpske rezultatom 7:3. U odličnoj utakmici domaći sastav je od početka bio u prednosti, a prvi pogodak postigao je Darko Rosić u 10. minutu. Tridesetak sekundi kasnije prednost je duplirao Pavle Radić, da bi Filip Blagojević u 14. minutu postigao trei pogodak za tim iz Zvornika. Gosti u 19. minutu smanjuju prednost, a strijelac je bio Žarko Marušić.

U nastavku do pogotka prvi stiže domaći sastav preko Vladimira Vidovića u 24. minutu. Tada dolazi do pada u igri Jang Bojsa, što gosti koriste i golovima Dejana Kovačevića u 28. i Roberta Ćužea u 34. minutu stižu do 4:3. Odličnom akcijom i pogotkom Slađana Stupara u 35. minutu domaći vraćaju prednost od dva gola. U finišu Filip Blagojević golovima u 38. i 39. minutu ovjerava pobjedu domaćeg sastava.

Kolo prije kraja regularnog dijela sezone Jang Bojs se nalazi na petom mjestu Prve lige Reublike Srpske i u posljednjem kolu pašće odluka o mjestu sa koga će krenuti u plej-of. Ekipa iz Zvornika je najefikasnija u ligi sa 71 postignutim golom, a Filip Blagojević se nalazi na vrhu liste strijelaca sa 21 postignutim pogotkom.

U posljednjem kolu Jang Bojs gostuje u Kotor Varoši.