U meču 4. kola Prve lige Republike Srpske, košarkaši Drine Princip upisali su drugu pobjedu ove sezone savladavši na svom parketu ekipu Varda HE iz Višegrada rezultatom 85:76. Po četvrtinama je bilo 17:18, 20:21, 22:18 i 26:19.

U prvoj i drugoj četvrtini ljubitelji igre pod obručima u Zvorniku mogli su vidjeti izjednačenu košarku, a gosti su na poluvrijeme otišli sa dva poena razlike najviše zahvaljujući odličnom šutu za tri poena.

U trećoj četvrtini Drina Princip podiže nivo igre i ovaj period igre rješava u svoju korist. Meč je prelomljen u drugoj polovini posljednje četvrtine kada su domaći imali i dvocifrenu prednost.

Ono što je najveći kapital ovog meča je činjenica da su u igru ulazili svi igrači koji su bili na klupi, od kojih je čak sedam juniora.

Najefikasniji u redovima domaćih je bio Strahinja Mladenović sa 26 koševa, Cvijić je ubacio 16, Knežević 15 uz deset skokova. Kod gostiju najbolji je bio Nemanja Stanimirović sa 21 poenom.