U meču 20. kola Prve lige Republike Srpske, košarkaši Drine Princip savladali su na svom parketu ekipu Sutjesku iz Foče rezultatom 69:65. Po četvrtinama je bilo 10:22, 17:13, 14:18 i 28:12.

Domaći su meč otvorili trojkom Klještana, a onda je uslijedila serija gostiju koji su bili u vođstvu do šestog minuta posljednje četvrtine kada je Mladenović iz slobodnih bacanja ponovo donio prednost Zvorničanima. Nervozna igra, veliki broj izgubljenih lopti bili su karakteristike igre Drine Princip u prvoj četvrtini dok su gosti strpljivo igrali, a nagrada je stigla kroz odličan šut za tri poena.

Zvorničani su se djelimično konsolidovali u drugoj četvrtini, a onda u trećoj dionici igre počeli dobro pa ponovili sve greške sa početka utakmice. Tek u drugoj polovini posljednje četvrtine Drina Princip je iskoristila kratku klupu i umor iskusnih igrača gostiju i prvo sustigla prednost, koja je u jednom trenutku iznosila i 16 poena, te prelomila meč. U ovom dijelu utakmice zapaženu ofanzivnu rolu je imao Ješić, a priključili su se Mladenović, Cvijić, Hajduković, te Knežević koji je postigao posljednje koš iz igre za Zvorničane. Tačku na utakmicu stavio je Mladenović koji je bio siguran sa linije za slobodna bacanja.

Kakva je bila igra Drine Princip u prvom dijelu meča najbolje govori podatak da su domaći u posljednjoj četvrtini postigli koš više nego u čitavom prvom poluvremenu.

Najefikasniji u redovima Drine Princip su bili Mladenović sa 25 koševa te 11 skokova, Ješić je dodao 12, a Klještan 8. Kod večeras odlične Sutjeske najbolji su bili Pavlović sa 24 i Jovović sa 12 poena.

Drina je ovom pobjedom ostala u grupi od tri ekipe koje dijele treće mjesto i bore se za bolju poziciju za plej-of.