Fudbalski klub Željezničar poražen je sinoć u utakmici 25. kola Premijer lige BiH od Tuzla Cityja rezultatom 1:0. Pogodak odluke postignut je u 24. minuti kada je Harun Karić zatresao mrežu Plavih, nakon čega su se redale prilike pred golom tuzlanskog tima.

Željezničar je stvorio veliki broj stopostotnih šansi, ali golman Tuzla Cityja Nevres Fejzić bio je na visini zadatka i zaustavio svaki pokušaj fudbalera domaće ekipe.

Želji nije pomogla ni podrška sa tribina niti igrač više na terenu od 66. minute kada je isključen Diaby, jer su se Tuzlaci uprkos svemu uspjeli odbraniti i slaviti važnu pobjedu u borbi za opstanak.

U video izvještaju koji donosi ekipa 1921.tv možete pogledati sve najzanimljivije detalje sa ove utakmice.