Miroslav Stevanović pogodio je za svoj klub u Švicarskoj Servette u 8. kolu švicarske Challegne lige.

Miroslav Stevanović postigao najljepši gol u 8.kolu švicarskog prvenstva
Stevanović; zasigurno jedan od najboljih fudbalera Drine svih vremena

Tim kojeg predvodi Meho Kodro nakon preokreta je poražen od Xamaxa s 3:2, a jedan gol je za Servette postigao Miroslav Stevanović.

Pogledajte pgoodak Zvorničanina Stevanovnića

Gosti su do vodstva došli u 20. minuti, a pogodio je Willie. Xamax je izjednačio već u narednom padau preko Treanda, da bi Stevanović u 26. minuti zaključio ludih šest minuta pogotkom za 1:2.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 76. minute kada domaći stižu do poravnanja. Vlastitu mrežu je pogodio Cardoso za 2:2. Pobjedu Xamaxu donio je Ramizi golom u 90. minuti susreta za konačnih 3:2.

Miroslav Stevanović je na terenu proveo svih 90 minuta. Challenge League, 8. kolo: Xamax – Servette 3:2