Reprezentativac BiH Miroslav Stevanović uspio se dva puta upisao u listu strijelaca, ali i pružiti još jednu odličnu partiju i natjerati Duška Bajevića da najozbiljnije računa na njega u predstojećim utakmicama reprezentacije BiH.

Nakon što se na odmor otišlo rezultatom 1:1, već u prvom minutu nastavka nakon što mu je Koone asistirao Stevanović se upisao u strijelce za 2:1.   Prvi gol Stevanovića pogledajte klikom na link ispod:

Svoj drugi pogodak Stevanović je postigao u 53. minutu, nakon asistencije Imerija za povećanje prednosti na 3:1 njegovog tima.

Ove sezone napadač iz Zvornika je postigao osam pogodaka u dresu Serveta i uknjižio 11 asistencija, a njegov tim dva kola prije kraja prvenstve nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli sa veliki šansama za izlazak na evropsku scenu.