U 14. kolu Prve lige Republike Srpske košarkaši Drina Principa su na svom parketu savladali Sokolac rezultatom 77:70.

Meč je bolje otvorio gostujući sastav i poslije prve četvrtine na semaforu je pisalo 19:22. U drugoj četvrtini domaći košrkaši su zaigrali malo agresivnije u odbrani i preciznije u napadu, pa se na odmor otišlo rezultatom 44:41 u korist Drine Princip.

U trećoj dionici meča Drina je nastavila sa dobrom igrom i u posljednju četvrtinu ušla sa šest poena prednosti. Do kraja meča domaći tim je održavao prednost i na kraju zasluženo stigao po pobjede.

Najbolji u ekipi Drine bio je Bojan Cvijić sa 22 poena, Bojan Matić je postigao 19, dok je Dušan Knežević uknjižio 13 poena. U gostujućem sastavu najefikasniji su bili Nemanja Pečenica sa 19 i Miroslav Kovač sa 17 poena.