Utakmica 4. kola Prve lige RS između Drine i Radnika je prekinuta u 61. minutu zbog natopljenog terena i obilne kiše. Rezultat do prekida je bio 1:1, a novi meč bi ukoliko uslovi dozvole trebao biti odigran danas od 17.00 časova, prenosi portal Infobirač.net.

Ono što je posebno interesantno je činjenica da je 23. avgusta 2014. godine premijerligaški duel ova dva tima prekinut na poluvremenu iz istog razloga, a rezultat je bio 0:0. U ponovljenom susretu koji je odigran sutradan Drina je ostvarila minimalnu pobjedu pogotkom Edina Rustemovića.

Obilna kiša u Zvorniku prekinula utakmicu Drina-Radnik, novi meč planiran za danas od 17 sati

Na današnjem meču Drina je bila ta koja je bolje krenula i prema pisanju povela nakon početnog pritiska, a onda igrači Drine popuštaju i prijete vlastitom golmanu u nekoliko navrata te dopuštaju protivnicima da stvaraju prilike. Radnik je izjednačio u 51.minutu, a ubrzo je i meč prekinut zbog ogromnog pljuska i kiše koji su natopili teren toliko da je više ličio na teren za vaterpolo, nego za fudbal.

U 61. minutu sudija Dragan Žarić je u dogovoru sa kapitenima odlučio da prekine meč na deset minuta, a pošto je i nakon toga teren bio pod vodom odlučeno je da se ukoliko uslovi dozvole novi susret igra danas 20.08.2022.godine od 17.00 časova.