Odbojkaški klub Drina Zvornik privodi kraju pripreme za predstojeću sezonu u prvoj ligi Republike Srpske.

Odbojkaši Drine upisali pobjedu u prijateljskoj utakmici
Trenutak sa prijateljskog susreta Drina – Bosna

Sinoć je u sportskoj dvorani u Zvorniku savladan tim OK Bosna Kalesija rezultatom 3:2.

U poslednjih sedam dana ovo je drugi susret ova dva prijateljska kluba. Rezultat u prvoj utakmici je bio identičan u korist kalesijskih odbojkaša.

Bila je ovo lijep odbojkaška predstava, prava pripremna. Zvornički odbojkaši su prvo poveli u sinoćnjem meču, a gosti potom izjednačili na 1:1, nakon čega Drina dobija set, a gosti potom izjednjačaju rezultat na 2:2.

U poslednjem petom setu zvornički odbojkaši su prvi stigli do 15 poena što je bilo dovoljno za pobjedu u ovom prijateljskom susretu.

Portal Zvornicki.ba najavit će početak odbojkaške sezone pravovremeno za sve čitatelje.