Zanimljiv meč u Zvorniku odigrale su odbojkašice Drine i Leotara od četiri seta tri su igrana na razliku, a posle mnogu uzbuđenja u dramatičnim završnicama prisebnije su bile domaće odbojkašice i na kraju slave sa 3:1

Utakmicom u Banja Luci između Inove i Ljubinja Bankom kompletirano je 8. kolo Prve lige Republike Srpske u konkurenciji odbojkašica.

Lider prvenstva Crvena Zvijezda iz Obudovca ostvarila je i osmu pobjedu u nizu. Izabranice trenera Milenka Perušinovića, u Foči nisu imale većih problema i lagano slave maksimalno protiv poslednjeplasiranog Magića.

Maksimalne pobjede još su upisali, Libero protiv Hercegovca, Radnik protiv Slavije, Inova protov Ljubinja Bankom i Galasinac u Višegradu u susretu protiv He na Drini.

U odbojkaškom prvenstvu Republike Srpske za muškarce odigrani su mečevi 8. kola.

U muškoj konkurenciji, ekipa Radnika pobjedila je poslednjeplasiranu Gradišku lagano maksimalnim rezultatom. Posle ove pobjede Semberci su zadržali maksimalni skor, sedam pobjeda u isto toliko susreta i na čelu su tabele.

Odbojkaši Jahorine dočekali su odbojkaše Drine i pružili su snažan otpor favorizovanim Zvorničanima. Domaćini su prvi set riješili u svoju korist, drugi su izgubili na razliku, a za više od toga nisu imali snage te su i dalje su bez bodova.

“Zvijezdaši” iz Obudovca u susretu protiv Gacka obavili su posao u tri seta, a odbojkaši Tempa iz Ražljeva bili su slobodni.