Pioniri i kadeti zvorničke Drine gostovali su u prijateljskim mečevima vršnjacima FK Vojvodina iz Novog Sada. Pioniri uzrasta 2006. i 2007. godišta izgubili su 2:1, a rezultat na kraju prvog poluvremena bio je 1:0 u korist Zvorničana. Strijelac gola za Drinu bio je Vukašin Aćimović. Trener Zvorničana Aleksandar Vasić zadovoljan je nastupom svojim mladih fudbalera.

U prvom poluvremenu smo odigrali zaista dobro i taj period igre naši pioniri su riješili u svoju korist. Poslije smo u drugom poluvremenu zamijenili cijelu ekipu, a šansu su dobili i dječaci koji su 2008. godište. Mišljenja sam da su ovi dječaci kvalitetno predstavili svoj klub – rekao je Vasić i istakao da su sportski direktor Duško Grujić i koordinator Vojvodine za mlađe selekcije već pitali za neke igrače koji su interesantni Vojvodini.

Kadetska ekipa Drine poražena je od vršnjaka iz Vojvodine sa 5:2, a strijeci za Zvorničane su bili Safet Buljubašić i Luka Riđošić.