Reklamni prostor
Pops Banner
ČARŠIJANajnovijeVijestiZvornik

Razgovor sa srednjoškolcima o inicijativi za promociju Svjetskog dana izbora

×

Razgovor sa srednjoškolcima o inicijativi za promociju Svjetskog dana izbora

Share this article

Povodom inicijative za promociju Svjetskog dana izbora, 1. februara 2018, predstavnici Gradske izborne komisije Zvornik Gospava Jeremić i Željko Smiljanić bili su u Srednjoškolskom centru „Petar Kočić“ gdje su predstavili ovu inicijativu učenicima završnog razreda koji će ove godine ostvariti biračko pravo.

Razgovor sa srednjoškolcima o inicijativi za promociju Svjetskog dana izbora
Predstavnici Izborne komisije u razgovoru sa srednjoškolcima Zvornika

Sa učenicima su razgovarali i o demokratskim postignućima, radu izbornih zvaničnika i izborne administracije, kao i o značaju uključivanja mladih u izborni proces.




– Glavni ciljevi obilježavanja Svjetskog dana izbora koji su definisani na konferenciji Globalne izborne organizacije 2005. godine u Mađarskoj otvorili su nove perspektive za priznavanje rada izbornih zvaničnika, obilježavanje demokratskih postiguća i informisanje građana o radu izborne administracije. Danas skoro polovina zemalja članica Udruženja evropskih izbornih službenika obilježava Svjetski dan izbora – rekli su Jeremićeva i Smiljanić.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

(Zvornicki.ba(

Example 300250
Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.