Reklamni prostor
Pops Banner
Crna HronikaNajnovijeRegijaTUZLAVijesti

Starac se ubio eksplozivnom napravom u okolini Tuzle

×

Starac se ubio eksplozivnom napravom u okolini Tuzle

Share this article
Starac se ubio eksplozivnom napravom u okolini Tuzle
FOTO: Arhiv

Sedamdesetsedmogodišnjak je poginuo kada je aktivirao eksplozivnu napravu u svojoj kući u tuzlanskom naselju Mramor, saopšteno je danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Policija je primila prijavu u 6.15 časova i izašla na lice mjesta, a ljekar Hitne pomoći Doma zdravlja Tuzla konstatovao je smrt.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

O ovom događaju obaviješten je kantonalni tužilac.

Policija nastavlja rad na rasvjetljavanju ovog događaja.

Ukoliko trebate psihološku pomoć i savjetovanje u funkciji je “plavi telefon”, poziv je potpuno besplatan i anoniman, a možete se javiti na broj telefona 080 05 03 05.

Besplatnu psihološku pomoć omogućava i Crveni križ FBiH svaki dan od 10:00 do 19:00 sati. Brojevi na koje možete zvati su: 060 343 0745 i 062 040 653.

Example 300250

Odgovori

Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.