Reklamni prostor
Pops Banner
KULTURANajnovijeVijestiZvornik

Zavičajno veče u Zvorniku okupilo 28 pisaca

×

Zavičajno veče u Zvorniku okupilo 28 pisaca

Share this article

Zavičajno veče u Zvorniku okupilo je 28 pisaca iz BiH, Srbije i Kanade

Zavičajno veče u Zvorniku okupilo 28 pisaca

Pisac Milan Milošević, pukovnik srpske vojske u penziji, rekao je za medije da je počeo da piše poeziju od 1992. godine, kada se, kao oficir Vojske Jugoslavije, susreo sa strahotama rata.

On je naveo da je napisao sedam knjiga, a zvoničkoj publici predstavio se sa dvije pjesme iz poslednje zbirke “Otadžbina se brani pesmom”.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Saša Milovanović, pjesnikinja iz Beograda, rekla je da piše filozofsko-misaonu poeziju, a da se publici predstavila sa dvije pjesme iz svog opusa.

Dragiša Tošić iz Kanade rekao je da je satiričar i enigmatičar i da se publici nije predstavio svojom poezijom, nego “Prkosnom pemsom” Dobrice Erića koja je, kako je rekao, pjesma srpskog nacionalnog korpusa u cjelini.

Pokrovitelj večeri zavičajnih autora je grad Zvornik.

Example 300250

Odgovori

Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.