Zvornički košarkaši velikim koracima ka plasmanu u plejof za prvaka, Rogatica potopljena u direktnom okršaju za 4.poziciju

Nakon poraza u prošlom kolu na neugodnom gostovanju kod ekipe Slobode u Novom, večeras su zvornički košarkaši u Rogatici pokazali zašto se nalaze u samom vrhu tabele i zauzimaju poziciju koja vodi u doigravanje za titulu Prvaka Republike Srpske. Košarkaši OKK Drina-Princip u direktnom okršaju sa timom Rogatice na njihovom terenu slavili su ubjedljivu pobjedu i odvojili se od ove ekipe na tabeli koja je direktni konkurent za poziciju koja vodi u završnicu.

Mlada i poletna ekipa OKK Drina-Princip slavila je na neugodnom gostovanju u Rogatici sa visokih 30 poena prednosti, rezultatom 54:84 u korist zvorničkih košarkaša. I ovaj put je zvorničke košarkaše predvodio raspoloženi Filip Cvijetinović koji je ubacio 19 poena i uz to dodao 7 asistencija. Cvijetinovića su pratili i svi drugi saigrači u dobroj igri što i jeste kvalitet ove generacije košarkaša jer ukoliko Cvijetinović nema svoju noć, tu su Matić, Egeljić, Bratić, Sandić i ostali članovi ove zvorničke klape koja igra ove godine vrhunsku košarku i zaslužuju punu podršku svih Zvorničana koji cijene kvalitet i dobar sportski takmičarski duh.

U Rogatici večeras je domaća ekipa bila bolja u prvoj četvrtini, ali se OKK Drina-Princip vraća u drugoj, a u trećoj pravi potpuni preokret i riješava pitanje pobjednika. U četvrtoj su rutinski utakmicu priveli kraju. Rezultat po četvrtinama se kretao