U Berkovićima je održan 9. Međunarodni Judo turnir ′′ BERKOVIĆI 2021 ′′ na kojem je nastupio veliki broj takmičara iz nekoliko država. Među takmičarima bili su i zvornički sokolovi koji su uspjeli osvojiti šest medalja.

Najsjanije odličje zlatnu medalju osvojila je Marija Dukić dok je srebrnu medalju Nikolina Mitrović.

Bronze medalje su osvojili Nina Mićić, Dejan Erdelić, Sreten Jokić i Marija Dukić koja je osvojila i zlatnu medalju u svom uzrastu. Bronzanu medalju osvojila je u kategoriji koja je iznad njenih godina i kilograma.

Iako malo mjesto, turnir u Berkovićima bio je organizovan na vrhunskom nivou. Zvornički Sokolovi i njihovo rukovodstvo uputili su riječi hvale domaćinima:

Hvala domaćinu turnira džudo klubu Berkovići i porodici Samardžić na gostoprimstvu i dobroj organizaciji turnira. Vidimo se sljedeće godine!

Zvornički sokolovi osvojili šest medalja na Judo turniru "Berkovići 2021"