Reklamni prostor
Pops Banner
NajnovijeVijestiZvornik

Zvornički srednjoškolci Danilo Birčaković i Lazar Petković među najboljim na takmičenju iz fizike

×

Zvornički srednjoškolci Danilo Birčaković i Lazar Petković među najboljim na takmičenju iz fizike

Share this article

Prethodnih dana mladi ljudi iz Zvornika postigli su zapažene rezultate na mnogim poljima. Među značajnim uspjesima zasigurno su mladi fizičari Danilo Birčaković i Lazar Petković.

Danilo Birčaković je osvojio drugo, a Lazar Petković četvrto mjesto na Republičkom takmičenju iz fizike koje je  održano u Trebinju.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Podsjećamo Danilo Birčaković i Lazar Petković su učenici drugog razreda SŠC “Petar Kočić”. Profesorica fizike Vinka Marjanović pripremala je učenike za ovo takmičenje.

Ranije smo o mladom Danilu pisali kada je proglašen učenikom generacije u OŠ “Sveti Sava”, a bio je među najboljim mladim košarkašima KK “Zvornik-Basket”.

Example 300250

Odgovori

Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.