Zvorničkim košarkašima čestitke uputio Savez nakon pete vezane pobjede u prvenstvu

Košarkaši Drine su u sjajnoj seriji, a to su dokazali petim vezanim trijumfom u 14. kolu 1.MLRS – savladali su Akademac u Banja Luci rezultatom 61-66, glasi rečenica kojom KSRS čestita zvorničkim košarkašima na sjajnom nizu u prvenstvu.

Proteklog vikenda košarkaši Drina-Principa su na veoma teškom gostovanju, protiv ekipe koja se nalazi na 4.poziciji na tabeli, ostvarili veoma bitnu pobjedu.

Serijom 13:0 u 3/4 napravljena je odlučujuća prednost koja se na kraju ispostavila nedostižnom za protivnika, uprkos veoma lošoj igri u zadnjih 5 minuta posljednje četvrtine zvornički košarkaši uspjeli su upisati petu pobjedu u nizu i zasjesti na četvrtu poziciju na tabeli prvenstva 1.MLRS.

Već naredni vikend u Zvornik stiže odlična ekipu KK Student Igokea koja ima bod manje od Drine.