Zvornički košarkaši slavili na gostovanju u Bijeljini, sedma pobjeda u nizu za OKK "Drina-Princip"

Proteklog vikenda nastavljena je MD shop Prva liga Republike Srpske, a košarkaši Drine Princip na svom terenu dočekali su ekipu Student Igokea. Zvorničani su bili bolji u ovom susretu i zasluženo slavili rezultatom 86:69, odnosno po četvrtinama 26:16, 26:20, 15:19 i 19:14.

Od starta utakmice su Zvorničani zaigrali efikasno u napadu i siugrno u odbrani što je otvorilo put do „lakih“ koševa te ubačena 52 poena u prve dvije četvrtine.

Najefikasniji u redovima Drine Princip bio je Filip Cvijetinović sa 28 poena, uz sedam skokova i isto toliko asistencija. Matić je dodao 20 poena, uz šest asistencija i pet skokova, Bratić je ubacio devet, Sandić i Mihajlović po osam, te Lazić pet.

U redovima gostiju najefikasniji je bio Milovanović sa 22 poena.

Ovo je bila deveta pobjeda Zvorničana ove sezone, a imaju i pet poraza.