Nakon što je FK Drina preuzeo iskusni trener Milenko Bošnjaković, pripremne utakmice su pokazale neke pozitvne promjere. Odbrana nije primila gola pet posljednjih utakmica u slučaju da neko od napadača proradi, Drina se može nadati daleko većem broju u drugom dijelu prvenstva. u Nastavku prenosimo tekst koji je ranije objavio portal Infobirac:

U poslednjoj proveri pred početak prolećnog dela šampionata fudbaleri Drine odigrali su bez bez pogodaka protiv Loznice. Prvu priliku na susretu imali su gosti u 4. minutu kada je Tripković šutirao iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara, a golman Bogićević odbranio njegov udarac.    U 18. minutu Marković je ubacio iz slobodnog udarca sa desne strane, a Mitrović sa sedam metara glavom šutirao pored gola. Sedam minuta kasnije Vasić je dobro šutirao iskosa sa desne strane, golman Vukašinović kratko odbio loptu koja je došla do Blagojevića koji se spetljao i ta prilika je otišla u nepovrat.    U 30. minutu Jevtić j prošao po desnoj strani i ubacio za Markovića koji sa desetak metara šutira preko gola. Najbolju priliku na meču imali su domaći u 42. minutu kada je nakon  duplog pasa Jevtić glavom spustio loptu u prazan prozor za Blagojevića koji je izašao sam pred Vukašinovića, šutirao sa desetak metara, ali je gostujući golman odbranio njegov udarac.    U nastavku susreta nije viđena nijedna izrazita prilika, a treneri oba tima izvršili su veliki broj izmena zbog čega je u drugom delu utakmica izgubila na ritmu.    U prvom prolećnom kolu Prve lige RS ekipa Drine će narednog vikenda dočekati na svom terenu banjalučki Željezničar.  DRINA – LOZNICA  0 : 0  ZVORNIK – Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Spasojević (Zvornik). Žuti karton: Mitrović (Drina). Crveni karton: Stefan Tripković (Loznica) u56. minutu.  DRINA: Bogićević, Stupar, Trifković, Jokić, Vasiljević, Mitrović, Milivojević, Blagojević, Marković, Vasić,  Jevtić. Još su igrali: Đulagić, Bajić, Spasojević, Srećković, Milošević.     LOZNICA: Vukašinović, Zarić, Spasenović, Belić, Stanković, Petrović, Brkić, Dišić, Tripković, Jovanović, Matić. Još su igrali: Arnautović, Avramović, Đurić, Bogdanović, Milovanović, Mitrović, Stevanović, Marković, Trifković.  infobirac.net
Bogićević nesavladiv u pripremnim utakmicama

U poslednjoj proveri pred početak prolećnog dela šampionata fudbaleri Drine odigrali su bez bez pogodaka protiv Loznice. Prvu priliku na susretu imali su gosti u 4. minutu kada je Tripković šutirao iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara, a golman Bogićević odbranio njegov udarac.

U 18. minutu Marković je ubacio iz slobodnog udarca sa desne strane, a Mitrović sa sedam metara glavom šutirao pored gola. Sedam minuta kasnije Vasić je dobro šutirao iskosa sa desne strane, golman Vukašinović kratko odbio loptu koja je došla do Blagojevića koji se spetljao i ta prilika je otišla u nepovrat.

U 30. minutu Jevtić j prošao po desnoj strani i ubacio za Markovića koji sa desetak metara šutira preko gola. Najbolju priliku na meču imali su domaći u 42. minutu kada je nakon duplog pasa Jevtić glavom spustio loptu u prazan prozor za Blagojevića koji je izašao sam pred Vukašinovića, šutirao sa desetak metara, ali je gostujući golman odbranio njegov udarac.

U nastavku susreta nije viđena nijedna izrazita prilika, a treneri oba tima izvršili su veliki broj izmena zbog čega je u drugom delu utakmica izgubila na ritmu.

U prvom prolećnom kolu Prve lige RS ekipa Drine će narednog vikenda dočekati na svom terenu banjalučki Željezničar.

DRINA – LOZNICA

0 : 0

ZVORNIK – Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Spasojević (Zvornik). Žuti karton: Mitrović (Drina). Crveni karton: Stefan Tripković (Loznica) u56. minutu.

DRINA: Bogićević, Stupar, Trifković, Jokić, Vasiljević, Mitrović, Milivojević, Blagojević, Marković, Vasić, Jevtić. Još su igrali: Đulagić, Bajić, Spasojević, Srećković, Milošević.

LOZNICA: Vukašinović, Zarić, Spasenović, Belić, Stanković, Petrović, Brkić, Dišić, Tripković, Jovanović, Matić. Još su igrali: Arnautović, Avramović, Đurić, Bogdanović, Milovanović, Mitrović, Stevanović, Marković, Trifković.