Košarkaši ekipe Drina Princip doživjeli su težak poraz u sedmom kolu Prve lige.Oni su u Zvorniku poraženi od ekipe Borca iz Banja Luke sa 101:55. Do šestog minuta vodila se ravnopravna borba za svaki koš i ekipe su se smenjivale u vođstvu. Posle vođstva gostiju od 13:12 nastvala je “žuta minuta” u glavama domaćih koji za osam minuta nisu postigli koš, a za to vrijeme su gosti napravili seriju od 23:0 i odlepili se na 36:12 što je bio preloman trenutak utakmice.

Loš vikend za zvorničke košarkaše, poraze upisali i KK Drina-Princip i KK Zvornik-Basket

Sve ostalo u nasatvku bila je uzaludna borba domaćih da uhvate priključak jer su gosti igrali snažno i u napadu i odbrani. U slaboj ekipi domaćih bolji od ostalih bili su Kovačević i Boljkovac sa 11 koševa. Nešić je postigao 10, Ristić 8 a učinak ostalih je bio zanemarljiv. Idućeg vikenda Zvrničani gostuju kod ekipe Slavija 1996.

Drugoj košarkaškoj ligi grupa Centra ekipa Zvornik basket izgubila je u gostima od ekipe VBS iz Teslića sa 80:73.U idućem kolu Zvorničani dočekuju ekipu Rudar 2015.