Odbojkaši Drine slavili su i u trećem kolu Prve lige Republike Srpske. Oni su bili bolji od ekipe Ljubinja i pobijedili ih sa maksimalnih 3:0. Maksimalnim učinkom u prva tri kola odbojkaši Drine zauzeli su vodeću poziciju na tabeli.

Odbojkaši Drine ostali bez finala zbog 4 poena, poraz u Ljubinju
OK Drina – Arhiv

Prvi set je bio najizjednačeniji, jer se igralo na razliku. Drine je bila bolja tokom većeg dijela utakmice, ali su gosti stizali rezultat pa je set odlučen sa 26:24 u korist Drine.

U drugom setu nije bilo dileme jer je Drina vodila tokom čitavog seta i slavila sa 25:18. I u trećem setu su igrači domeće ekipe dominirali u svim elemenima igre i dobili ga sa 25:20.

Svi igrači domaćih su pružili dobru igru. Najviše osvojenih poena ponovo je imao Vladimir Petrović, a pomagali su mu Veselin Mitrović, Aleksandar Petrović, Zoran Grbić i veteran Drine Vasilije Bošković.

I u četvrtom kolu Drina je domaćin, a igrat će sa ekipom Jahorine sa Pala.