U jedanaestom kolu odbojkaške prve lige RS, tim Drine dočekao je na svom terenu fenjeraša ekipu Jahorine. Bio je to nešto lakši trening za lidera na tabeli koji su rutinski savladali goste sa 3:0.

Odbojkaši Drine potopili Jahorinu i potvrdili prvo mjesto

Odbojkaši Drine su prvi set osvojili rezultatom 25:12, u drugom nešto jači otpor gostiju te se završava rezultatom 25:17 u korist Drine. U posljednjem trećem setu Drina je slavila sa 25:16.

Odbojkaši Drine iskoristili su ovaj susret da dodatno uigraju tim za predstojeći plejof za prvaka u kojem su glavni favoriti. Bilo je dosta lijepih poteza i kombinacija u ovom susretu koji su izazvali aplauze kod prisutne publike.

Sljedeće kolo odbojkaši Drine dočekuju tim Gradiške koji je izgubio i teoretske šanse za plejof u prvenstvu.