Reklamni prostor
Pops Banner
Crna HronikaNajnovijeŠepakVijestiZvornik

Još jedno utapanje u rijeci Drini, leš pronađen na obali u Donjem Šepku

×

Još jedno utapanje u rijeci Drini, leš pronađen na obali u Donjem Šepku

Share this article

Policijskoj stanici Kozluk, 01.11.2020. godine, prijavljeno je da se na obali rijeke Drine, u mjestu Donji Šepak, grad Zvornik, nalazi beživotno tijelo nepoznatog muškarca. Po prijavi su postupili policijski službenici Policijske uprave Zvornik koji su izvršili uviđaj.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini i sve dalje mjere i radnje preduzimaće se po njegovim instrukcijama i nadzorom, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Prema nezvaničnim informacijama najvjerovatnije se radi o još jednom migrantu koji se utopio pokušavajući da ilegalno pređe granicu između BiH i Srbije preko rijeke Drine.

Leš je kako saznajamo pronašao ribar koji je pokušao kvalitetno iskoristiti lijepo i sunčano vrijeme na rijeci Drini, ali je nažalost naišao na nimalo ugodan prizor.

Example 300250

Odgovori

Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.