Reklamni prostor
BRATUNACLjepota i zdravljeNajnovije

Apel za liječenje dvadesetogodišnjeg Rastka Ivanovića kako bi imao normalan život

×

Apel za liječenje dvadesetogodišnjeg Rastka Ivanovića kako bi imao normalan život

Share this article

Budimo humani – pomozimo liječenje dvadesetogodišnjeg Bratunčanina Rastka Ivanovića

Apel za liječenje dvadesetogodišnjeg Rastka Ivanovića kako bi imao normalan život

Da li znate ko je Rastko Ivanović? To je dvadesetoogodišnji mladić, Bratunčanin, koji je u saobraćajnoj nesreći zadobio teške povrede, amneziju, višestruke frakture lobanje, povredu oka, prelom noge, napuknuće ruke…Nekako je preživio. Sada mu je potrebna naša pomoć, kako bi otišao na liječenje i oporavak.

Tri godine su prošle od 9. juna 2022. godine, kada je, tada učenik drugog razreda Elektrotehnike škole, Rastko Ivanović, vraćajući se kući, doživio tešku saobraćajnu nesereću.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Preživio je, i od tada počinje borba.

Po ivici između života i smrti šetao je Rastko bezbroj puta, borba za poboljšanjem njegovog zdravstvenog stanja traje i danas i javila se nova nada, a to je liječenje matičnim ćelijama u Rusiji na klinici „Neurovita“.

Rastko bi ako, sakupi novac, a treba mu 35.000 evra, trebao otići u Rusiju, početkom oktobra ove godine.

Zasjedao je konzilijum ljekara, analizirali su Rastkovo trenutno stanje, medicinsku dokumentaciju i procjenili su da bi pomenuto liječenje u Rusiji dalo rezultate.

– Sada, Rastko ima šansu, a to je liječenje matičnim ćelijama u Rusiji. Nakon stručnog sagledavanja, dobili smo pozitivan odgovor ljekara, a da bi otišao na liječenje, boravak i terapiju, potrebno je izdvojiti 35.000 evra – ističe Snježana, majka Rastka Ivanovića.

Svi oni koji žele i u mogućnosti su da pomognu, mogu to učiniti uplatom na račun Rastkovog oca Rade, žiro račun koji je otvoren u

Unikredit banci: 45116640000, transakcioni račun banke 55100099999999-32

Budimo humani, pomozimo ovom mladiću!

(Izvor: RTRS, Drina News)

Example 300250

Odgovori