Reklamni prostor
NajnovijeSportVijestiZvornik

Dva fudbalska derbija u Čelopeku i Šekovićima u okviru Područne lige “Birač”

×

Dva fudbalska derbija u Čelopeku i Šekovićima u okviru Područne lige “Birač”

Share this article

Derbiji u Čelopeku i Šekovićima odlučuju vrh tabele Područne lige “Birač”. Podržimo domaće klubove i uživajmo u fudbalskom danu Podrinja!

Dva fudbalska derbija u Čelopeku i Šekovićima u okviru Područne lige “Birač”

Zvornik, 5. oktobar 2025. – Ljubitelji fudbala u Podrinju ove nedjelje moći će uživo pratiti uzbudljive mečeve petog kola Područne lige RS, grupa “Birač”, gdje se očekuju dva istinska derbija — u Čelopeku i Šekovićima.

Na terenu u Čelopeku domaći FK Čelopek dočekuje lidera prvenstva FK Polet, dok će u Šekovićima drugoplasirani OFK Šekovići ugostiti trećeplasiranu Mladost, u meču koji bi mogao promijeniti poredak na vrhu tabele.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Osim ova dva derbija, publiku očekuju i zanimljivi susreti u ostalim mjestima Podrinja:

  • FK Pecka dočekuje Borac,
  • Jadar je domaćin ekipi Jardan,
  • dok će Jasenica ugostiti Miliće 1972.

Sve utakmice igraju se u nedjelju s početkom u 15:00 časova, a očekuje se dobra posjećenost i pravi fudbalski ambijent u sportskim centrima širom zvorničkog kraja.

Područna liga “Birač” i ove sezone privlači veliku pažnju publike jer se u njoj takmiče klubovi s dugom tradicijom i velikim brojem domaćih fudbalera. Za ljubitelje fudbala koji vole pravu sportsku atmosferu i rivalstva iz komšiluka, ovo kolo je prava prilika da vikend provedu uz amaterski fudbal i druženje na stadionima Podrinja.

Example 300250

Odgovori