Fudbaleri Drine upisali novi poraz u prvenstvu, ovaj put poklekli u Nevesinju

U trećem pripremnom susretu od početka priprema fudbaleri Drine su pred svojim navijačima savladali Rađevac iz Krupnja rezultatom 4:2. Dva pogotka za Drinu postigao je Nezir Alić, a u strijelce su se upisali Nikola Mićić i Danijel Ćulum iz jedanaesterca.

Ekipa “Drine” u ovom susretu odigrala je dva poluvremena sa svije različite postave, prvo poluvrijeme su odigrali mlađi igrači, a u drugom oni nešto iskusniji. Posebno raduje gol mladog Mićića koji se poslije pionirskih selekcija ponovo vratio u matični klub.

Početak sezone u Prvoj ligi Republike Srpske je zakazan za 12. avgust i ekipa Drine ima dovoljno vremena da se uigra i spremno dočeka premijeru protiv Famosa u Vojkovićima. U narednih par dana prvoligaša iz Zvornika prema nekim informacijama bi trebalo da pojača napadač Dušan Ristić koji je nastupao za Radnik iz Bijeljine i Slobodu iz Tuzle, čime bi bio kompletiran igrački kadar.

Radna grupa koja trenutno rukovodi klubom imaće zadatak da uz što manje izdatke završi jesenji dio sezone i sredi situaciju u mlađim kategorijama, nakon čega se očekuje sjednica skupštine kluba na kojoj će biti izabrana uprava i predsejednik Drine.