Pobjedom protiv Ljubića fudbaleri Drine su nastavili niz proljećnih mečeva bez poraza. Nakon dvije prilike za domaće na početku susreta koje nisu realizovali Stjepanović i Gavrović, gosti su u 15. minutu zaprijetili preko Segića čiji udarac je odbranio Ružić.

U sledećem napadu za domaće Dabić je odbranio udarce Markovića i Rakića, a dva minuta kasnije Jokić glavom šutira preko gola. Gosti su u 20. minutu uzvratili preko Segića koji je šutirao zamalo preko gola. Kada su svi očekivali kraj prvog poluvremena gosti su stigli do vođstva. Odličnu asistenciju Jagodića iskoristio je Javorac koji je ušao u šesnaesterac domaćih i sa petnaestak metara pogodio mrežu.

U nastavku Drina je sve karte bacila u napad, što im se isplatilo u 56. minutu kada je domaći tim stigao do izjednačenja. Loptu je sa lijeve strane ubacio Vasić, niko je nije zakačio u šesnaestercu gotiju, pa je na drugoj stativi prihvatio Marković koji je sa ivice peterca poslao u gol. U 69. minutu Drina je stigla do potpunog rezultatskog preokreta. Loptu je na ivici šesnaesterca prihvatio Tadić koji je šutirao i pogodio desni donji ugao Ljubićevog gola.

Samo dva minuta kasnije bilo je 3:1 za Drinu. Odličan centaršut Kneževića sa desne strane iskoristio je Damjanović koji je glavom sa pet metara poslao loptu iza Dabićevih leđa.

Gosti se nisu predavali i već u 73. minutu su stigli do drugog pogotka. Loptu je na dvadesetak metara od domaćeg gola primio Milanović koji je sve majstorski odradio i onda sa petnaestak metara lobovao Ružića. Posljednju priliku na susretu imao je Vasić čiji udarac sa desetak metara završava iznad prečke.