Futsaleri Jang Bojsa su na gostovanju savladali Kalinovik u 10. kolu Druge lige RS – grupa Jug rezultatom 6:4 u meču koji je bio možda i jedan od ključnih u borbi za drugo mjesto na tabeli.

Susret je bolje otvorila ekipa Kalinovika i golovima Trifkovića u 14. i Sladoja u 17. minutu stigla do prednosti od 2:0. U finišu prvog dijela meča Čirak je pogodio za Zvorničane, pa se na odmor otišlo rezultatom 2:1 za Kalinovik.

U nastavku domaći prvi stižu do pogotka i vođstva od 3:1, a strijelac je u 23. minutu bio Ostojić. Neizvjesnost u meč je vratio Fetahović koji je pogodio u 25. minutu za 3:2.

Tada na scenu stupa raspoloženi Aleksandar Ilić koji je postigao četiri pogotka u 28, 34, 36. i 38. minutu za tim iz Zvornika i riješio pitanje pobjednika. Poraz domaćeg sastava je ublažio Tepavčević.

Naredni protivnik Jang Bojsa je Ljubinje, a u Kupu RS Zvoničani će odmjeriti snage protiv Radnika iz Bijeljine.