U meču 14. kola Prve lige Republike Srpske, košarkaši Drine Princip upisali su i devetu pobjedu ove sezone savladavši na svom parketu ekipu Student Igokea rezultatom 75:70. Po četvrtinama je bilo 17:21, 19:14, 23:18 i 16:17.

Gosti su bolje otvorili meč, igrali svoju igru i lakše stizali stizali do koševa. Domaći su prvu dionicu, ali i pola druge četvrine odigrali u grču što su gosti vješto koristili i u jednom trenutku vodili i šest poena razlike. Kada su domaći promijenili odbranu, prednost se polako topila pa su domaći na poluvrijeme otišli sa pola koša prednosti.

U trćećoj četvrtini, Zvorničani su bili na niovu očekivane igre, šut je bio precizniji tako da su domaći ovaj period igre zasluženo riješili u svoju korist. U posljednjoj četvrtini Drina Princip je zaigrala još bolje pa je u jednom trenutku domaća ekipa imala i devet poena razlike. Do kraja su gosti pokušali da uhvate priključak i dobili ovaj period igre rezultatom 17:16, ali to nije bilo dovoljno za novi preokret.

Najefikasniji u redovima domaćih je bio Strahinja Mladenović sa 26, Klještan je ubacio 16, a Ješić 10. Kod gostiju, najbolji je bio Milovanović sa 22 poena.