Reklamni prostor
ČARŠIJANajnovijeVijestiZvornik

Nakon pet dana potrage pronađena djevojčica Valentina Obradović

×

Nakon pet dana potrage pronađena djevojčica Valentina Obradović

Share this article

Valentina Obradović koja je posljednjih godinu dana živjela u Karakaju kod Zvornika, a čiji je nestanak prijavljen prije pet dana pronađena je danas u Istočnom Novom Sarajevu, potvrđeno je u poslijepodnevnim časovima za portal Zvornicki.ba iz Policijske uprave Zvornik.

Pripadnici Policijske uprave Zvornik su u saradnji sa kolegama iz Policijske uprave Istočno Sarajevo pronašli Obradovićevu, koja je posljednji put viđena u nedjelju, 1. oktobra, kada se ispred kuće u mjestu Karakaj kod Zvornika udaljila u nepoznatom pravcu.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Ona je pronađena bez povreda i dobrog je zdravstvenog stanja.

Prema nezvaničnim informacijama 14-godišnja djevojčicu preuzeli su službenici Centra za socijalni rad koji će obaviti sve što je propisano u ovakvim slučajevima kada je u pitanju maloljetno lice.

(Zvornicki.ba)

Example 300250

Odgovori