Prema informacijama iz Policijske uprave Zvornik V.T. nije više nestalo lice, tako da je potraga za nestalim licem V.T. obustavljena i to je sve što se može potvrditi u ovom trenutku iz policije.
Prema nezvaničnim informacijama profesor Vladimir Tanić jutros rano pojavio se na graničnom prelazu ”Stari most”, nakon čega je otišao u prostorije Policijske stanice Zvornik.
Pored toga nekoliko sugrađana je sa radošću podijelilo informaciju da je jutros viđen ranije nestali Tanić kako pije kafu u jednom od ugostiteljskih objekata Zvornika.
U ovom trenutku nema informacija šta je to dovelo do ovog slučaja. Vjerovatno više informacija o svemu ovome neće ni biti, a najvažnije od svega jeste da se ovaj stanovnik Zvornika pojavio živ zdrav u svom gradu.
(Zvornicki.Ba)