Zbog kazne nakon incidenata na meču sa Slogom 2, rukometaši Drine su svoj meč kao domaćini protiv Kozare iz Kozarske Dubice morali odigrati u Milićima, ali i pored toga ostvarili su pobjedu rezultatom 27:26.

U rezultatski veoma neizvjesnoj utakmici viđena je velika borba, a ekipe su se smjenjivale u vođstvu. Nakon prvih 30 minuta susreta Drina je imala prednost od 11:10.

I u nastavku se vodila bespoštedna borba za svaku loptu, a u posljednjih 60 sekundi se ušlo rezultatom 26:26. Nakon neiskorišenog napada Drine gosti iz Kozarske Dubice su imali priliku da stignu do pobjede, ali su napravili prekršaj u napadu. Tada je munjevito sijevnula kontra Drine koju je na tri sekunde do kraja realizovao Admir Kišić i postavio konačnh 27:26 za tim iz Zvornika.

Na ovom susretu Zvorničani su nastupili bez tri standardna prvotimca koji su suspendovani i povrijeđeni, pa ova pobjeda dodatno dobija na težini. Rukometaši Drine su pokazali karakter i osam kola prije kraja nalaze se na drugoj poziciji u šampiontu, a u narednom meču u Zvorniku dočekuju ekipu Bijeljine.

DRINA – KOZARA

27 : 26 (11 : 10)

MILIĆI – Dvorana u Milićima. Sudije: Dejan Berjan i Goran Ilić (I.Sarajevo). Sedmerci: Drina 3(1), Kozara 5 (4). Isključenja: Drina 8 minuta, Kozara 12 minuta.

DRINA: Todorović, Popović 1, Vidaković 5 Tomić, Mijatović 5, Čvorić 3, Bašić, Kikić, Marković 2, Sabljić, Tešanović 6, Kišić 5. Trener: Aleksandar Golubović.

KOZARA: Cvijanović, Vuleta, Handagić, Bižić, Kos 6, Đenadija 6, Mujagić, Bursać, Kondić, Stijović 1, Stanić 11, Delić 1, Arnautović, Arsenić 1, Šekerac, Toljević. Trener: Danko Patalica.