Reklamni prostor
Example 728x250
Example floating
Example floating
NajnovijeRegijaVijesti

Uhvaćena šumokradica iz Fakovića kod Bratunca

×

Uhvaćena šumokradica iz Fakovića kod Bratunca

Share this article

Krađa privatne šume postala je sve češća u posljednje vrijeme. Nakon što su šumari i šumska uprava “zažmurili” na jedno oko zbog sjeće državne šume, šumokradice su se obrušile i na privatnu imovinu.

Uhvaćena šumokradica iz Fakovića kod Bratunca
FOTO: Ilustracija

Sve su češće pojave krađe privatne šume u cijelom Podrinju. Broj krivičnih prijava je nedovoljan da bi se ova pojava suzbila pa je za očekivati u skorijem periodu tragične vijesti zbog šume i šumokradica.

Reklamni sadržaj
Example 300x600

Example 300x600
Kraj reklamnog sadržaja

Policijskoj stanici Bratunac, 05.09.2018. godine, prijavljeno je da je lice inicijala S.S. iz Bratunca, u prethodnom periodu, izvršilo bespravnu sječu šume na lokalitetu u mjestu Fakovići, opština Bratunac. Po prijavi su postupili policijski službenici PS Bratunac.

O navedenom događaju obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina. U toku je rad na dokumentovanju krivičnog djela „Krađa“.

(Zvornicki.ba)

Example 300250