Velizar Aćimović obećao milion maraka iz gradskog budžeta za poljoprivrednike ukoliko bude izabran za novog gradonačelnika na predstojećim izborima (VIDEO)

Kandidat za gradonačelnika Zvornika na predstojećim lokalnim izborima ispred političke partije Narodni Front, gospodin Velizar Aćimović poslao je konkretno obećanje i poruku. Poruka je prije svega upućena ljudima koji se bave poljoprivredom i najava da ukoliko Aćimović bude izabran za novog gradonačelnika u Zvorniku poljoprivrednicima će biti namijenjen milion maraka iz gradskog budžeta umjesto dosadašnjih pola miliona.
Pogledajte video spot na ovu temu u nastavku:
Na području Zvornika ima preko 9 hiljada seoskih domaćinstava, od tog broja samo 200 je registrovanih. Vlast ništa njje uradila da pomogne poljoprivrednicima u ostvarivanju republičkih podsticaja.
Grad Zvornik izdvaja samo 500 hiljada maraka za razvoj poljoprivrede. Obećavam kada pobijedim prve budžetske godine povećanje na milion maraka podsticaja za poljoprivredu.