Kako do besplatnog prevoza dok traju radovi na mostu?
Zbog ureÄenja Mosta kralja Aleksandra Prvog KaraÄorÄeviÄa, prije deset dana, obustavljen je pjeÅ”aÄki saobraÄaj. OdreÄeni radovi zahtijevaju zatvaranje mosta, tako da ZvorniÄani i MalozvorniÄani ne mogu da prelaze preko mosta tri mjeseca.
U vrijeme obustave saobraÄaja preko Mosta kralja Aleksandra Prvog KaraÄorÄeviÄa Gradska uprava Zvornik snosiÄe troÅ”kove prijevoza od mosta u Karakaju do Zvornika u cjelosti za sve uÄenike koji putuju na relaciji Zvornik-Mali Zvornik.
PodsjeÄamo da uÄenici treba da se jave u Gradsku upravu Zvornik, u kancelariju br. 12, i da prilože potvrdu o upisu u Å”kolsku 2019/20 godinu kako bi ostvarili pravo na subvenciju troÅ”kova prijevoza. Sve informacije mogu dobiti putem telefona br. 056/232-233.
Ostali graÄani mogu koristiti redovne autobuske linije koje saobraÄaju od Malog Zvornika do mosta, odnosno od mosta do Zvornika i obrnuto.
(Osvit)