Za dva dana dva utopljenika u Drini?
U Drini, na lokaciji Orlovo polje, u ponedjeljak oko 17 sati, pripadnici Civilne zaŔtite Bijeljina pronaŔli su i iz vode izvukli tijelo nepoznatog muŔkarca.
Prve pretpostavke ukazuju na to da je rijeÄ o migrantu koji je pokuÅ”avao da prepliva Drinu i da ilegalno uÄe na teritoriju BiH.
Ovo je veÄ drugi sluÄaj u roku od dva dana pronalaženja utopljenika na Drini, jer je i u nedjelju u popodnevnim satima na kilometar uzvodno od PavloviÄa mosta pronaÄeno tijelo jednog utopljenika.
U Policijskoj upravi Bijeljina kratko su nam rekli da rade na identifikaciji dvojice utopljenika i da ispituju ova dva sluÄaja, bez konkretnijih podataka o starosti muÅ”kih osoba koje su pronaÄene u Drini.
Dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaÅ”tva Bijeljina Ranko KeroviÄ kaže da je izdao naredbu za obdukciju tijela te da je u pitanju muÅ”ka osoba starosti izmeÄu 30 i 40 godina.